fbpx

Projektowanie logo firmy

Logo to moja główna specjalizacja którą zajmuję się od 5 lat. W ciągu tego okresu obsłużyłem niemalże 1500 klientów dla których tworzyłem głównie projekty z zakresu kreowania marki, czyli logo, wizytówka, reklama www, reklama drukowana, social media. Logo to moja pasja dzięki czemu wykreowałem swój własny – oryginalny styl, czego dowodzi bogate portfolio. Staram się aby logo było proste, unikalne, ponadczasowe.
Nie korzystam z darmowych szablonów oraz grafik, co wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

W mojej ofercie znajdziesz:

Wizualizacje 3D

• Do każdego logo przygotowuję piękne wizualizacje 3D.

Wizualizacje/Animacje Video

• W pakiecie pełnej identyfikacji 3 różne animacje z wybranym logo.

Szczegóły i detale

• Logo dopieszczam pracując nad najmniejszymi szczegółami.

3 propozycje

• Przedstawiam ok 2-3 całkowicie odmiennych propozycji do wyboru w kilku wariantach koloru.

Nielimitowane poprawki

• Poprawki projektu są darmowe i bez limitu.

Prawa autorskie

• Do oferty mogę dołączyć pełne autorskie prawa majątkowe.

Pliki wektorowe

• Końcowe pliki w formacie wektorowym (ai, pdf, eps, autocad) oraz rastrowym (jpg, png).

Tworzenie grafiki dla Twojego biznesu jest niezwykle istotne w rozwijaniu jego promocji. Szczególnie ważne jest zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, między innymi logo, które tworzę w formacie wektorowym. Dzięki temu uzyskujesz najwyższą rozdzielczość tworzonych przez mnie obrazów i napisów.

Ponadto zajmuję się projektowaniem wizytówek, papierów firmowych, a także atrakcyjnych grafik na portale typu Facebook czy Instagram. Wybierając studio designu SkubiArt, masz pewność, że wyróżnisz się pośród konkurentów na rynku, a co za tym idzie – Twoi potencjalni klienci bez problemu Cię zobaczą!

Jedna z zasad marketingu (a także podrywu), mówi, żeby przyciągnąć wyglądem, a zatrzymać charakterem. I chociaż Twój biznes bez wątpienia ma doskonały charakter do zatrzymania klienta, to pozwól, że zaprojektowane przeze mnie logo i grafiki przyciągną do Ciebie zupełnie nowych konsumentów, a także partnerów w biznesie.

Poniżej przykładowa prezentacja jaką otrzymasz

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Interesuje Cię moja oferta ?
Kliknij poniżej i wypełnij krótki formularz do wstępnej wyceny.