fbpx

Projektowanie logo firmy

Tworzenie grafiki dla Twojego biznesu jest niezwykle istotne w rozwijaniu jego promocji. Szczególnie ważne jest zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, między innymi logo, które tworzę w formacie wektorowym. Dzięki temu uzyskujesz najwyższą rozdzielczość tworzonych przez mnie obrazów i napisów.

Ponadto zajmuję się projektowaniem wizytówek, papierów firmowych, a także atrakcyjnych grafik na portale typu Facebook czy Instagram. Wybierając studio designu SkubiArt, masz pewność, że wyróżnisz się pośród konkurentów na rynku, a co za tym idzie – Twoi potencjalni klienci bez problemu Cię zobaczą!

Jedna z zasad marketingu (a także podrywu), mówi, żeby przyciągnąć wyglądem, a zatrzymać charakterem. I chociaż Twój biznes bez wątpienia ma doskonały charakter do zatrzymania klienta, to pozwól, że zaprojektowane przeze mnie logo i grafiki przyciągną do Ciebie zupełnie nowych konsumentów, a także partnerów w biznesie.

identyfikacja wizualna nowpol
projektowanie logo firmy
projektowanie logo firmy
logo szkic

Logo to moja główna specjalizacja którą zajmuję się od 5 lat. W ciągu tego okresu obsłużyłem niemalże 1500 klientów dla których tworzyłem głównie projekty z zakresu kreowania marki, czyli logo, wizytówka, reklama www, reklama drukowana, social media. Logo to moja pasja dzięki czemu wykreowałem swój własny – oryginalny styl, czego dowodzi bogate portfolio. Staram się aby logo było proste, unikalne, ponadczasowe.
Nie korzystam z darmowych szablonów oraz grafik, co wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

Wizualizacje 3D

• Do każdego logo przygotowuję piękne wizualizacje 3D.

Szczegóły i detale

• Logo dopieszczam pracując nad najmniejszymi szczegółami.

3 propozycje

• Przedstawiam ok 2-3 całkowicie odmiennych propozycji do wyboru w kilku wariantach koloru.

Nielimitowane poprawki

• Poprawki projektu są darmowe i bez limitu.

Prawa autorskie

• Na życzenie klienta przekazuję prawa autorskie oraz fakturę.

Pliki wektorowe

• Końcowe pliki w formacie wektorowym (ai, pdf, eps, autocad) oraz rastrowym (jpg, png).