EMAR

www 1
www 2
www 3
www 4
www 5
projekt strony www emar

Projekt strony Home – EMAR – Deine Badexperten, to website stworzony na potrzeby firmy Emar z Austrii. Strona ta służy do promocji i sprzedaży usług związanych z projektowaniem oraz remontami łazienek. W moim projekcie postawiłem na minimalistyczne i eleganckie podejście, co doskonale wpisuje się w estetykę tej branży.

Na stronie znajduje się harmonijna kolorystyka w odcieniach białego, czarnego oraz niebieskiego. Czysty układ treści, duża ilość białej przestrzeni oraz prostota w rozłożeniu sekcji na stronie przyciągają wzrok użytkownika i sprawiają, że strona wydaje się przejrzysta i łatwa do przeglądania.

Oprócz podstawowych informacji o firmie i oferowanych usługach, na stronie znajdują się galerie zdjęć przedstawiające zrealizowane projekty, a także formularz kontaktowy, co ułatwia klientom nawiązanie kontaktu z firmą. Dodatkowo, strona jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranów, co umożliwia użytkownikom korzystanie z niej na różnych urządzeniach.

Projektowanie strony dla Deine Badexperten było dla mnie ciekawym wyzwaniem, ponieważ wymagało od mnie uwzględnienia specyfiki branży, w której działa firma. Uważam, że udało mi się stworzyć funkcjonalny i estetyczny projekt, który spełni oczekiwania klienta i pozytywnie wpłynie na jego biznes.

Category:
Tags: